XBRR-24Z8UT
- 제조업체 부품 번호:
- XBRR-24Z8UT
- 설명의 일부:
- PRO ZIGBEE U.FL ANT THROUGH-HOLE
- Antenna Type :
- Integrated, Trace + U.FL
- Current - Receiving :
- 14.5mA
- Current - Transmitting :
- 195mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 20-DIP Module
- Power - Output :
- 19dBm
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 3.8V