XBRR-24Z8ST-J
- 제조업체 부품 번호:
- XBRR-24Z8ST-J
- 설명의 일부:
- XBRR ZIGBEE SMA ANT THROUGH-HOLE
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, SMA
- Current - Receiving :
- 14mA
- Current - Transmitting :
- 32mA
- Frequency :
- 2.4GHz
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 20-DIP Module
- Voltage - Supply :
- 1.71V ~ 3.8V