XBP24CZ7UIS-005
- 제조업체 부품 번호:
- XBP24CZ7UIS-005
- 설명의 일부:
- XBEE-PRO ZB SMT, U.FL ANTENNA, N
- Antenna Type :
- Antenna Not Included, U.FL
- Current - Receiving :
- 34mA
- Current - Transmitting :
- 115mA
- Data Rate :
- 250kbps
- Frequency :
- 2.4GHz
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Power - Output :
- 18dBm
- Product Status :
- Active
- Protocol :
- RF Family/Standard :
- General ISM > 1GHz
- Sensitivity :
- -101dBm
- Serial Interfaces :
- ADC, SPI, UART
- Utilized IC / Part :
- EM357
- Voltage - Supply :
- 2.7V ~ 3.6V