XBRR-24Z8RM
제조업체 부품 번호:
XBRR-24Z8RM
설명의 일부:
RF TXRX MOD 2.4 GHZ PAD ANT
Antenna Type :
Antenna Not Included
Current - Receiving :
14mA
Current - Transmitting :
193mA
Data Rate :
1Mbps
Frequency :
2.4GHz
Memory Size :
1MB RAM
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
34-SMD Module
Power - Output :
19dBm
Protocol :
Bluetooth v4.2, Bluetooth v5.0, Zigbee®
Voltage - Supply :
1.71V ~ 3.8V