NRF24LU1P-O17Q32-T
- 제조업체 부품 번호:
- NRF24LU1P-O17Q32-T
- 설명의 일부:
- IC RF TXRX+MCU ISM>1GHZ 32VFQFN
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Current - Receiving :
- 12.9mA ~ 13.3mA
- Current - Transmitting :
- 11.1mA
- Data Rate (Max) :
- 2Mbps
- Frequency :
- 2.4GHz
- GPIO :
- 6
- Memory Size :
- 17kB OTP, 2kB SRAM
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 32-VFQFN Exposed Pad
- RF Family/Standard :
- General ISM > 1GHz
- Sensitivity :
- -94dBm
- Serial Interfaces :
- SPI, UART, USB
- Supplier Device Package :
- 32-QFN (5x5)
- Type :
- TxRx + MCU
- Voltage - Supply :
- 4V ~ 5.25V