SW4-120019AI4NF
제조업체 부품 번호:
SW4-120019AI4NF
제조업체/브랜드:
Narda-MITEQ
설명의 일부:
SWITCH
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Narda-MITEQ
제품 카테고리 :
RF 스위치
Circuit :
SP4T
Features :
Frequency Range :
12GHz ~ 1.9GHz
IIP3 :
Impedance :
Insertion Loss :
Isolation :
Mounting Type :
Operating Temperature :
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Module
Test Frequency :
1.9GHz
Topology :
Absorptive
Voltage - Supply :
12V