ADG936BRU-500RL7
제조업체 부품 번호:
ADG936BRU-500RL7
제조업체/브랜드:
Analog Devices, Inc.
설명의 일부:
IC RF SWITCH SPDT 2GHZ 20TSSOP
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Analog Devices, Inc.
제품 카테고리 :
RF 스위치
Circuit :
2 x SPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 2GHz
IIP3 :
32dBm
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.9dB
Isolation :
36dB
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
16dBm
Package / Case :
20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Product Status :
Obsolete
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
20-TSSOP
Test Frequency :
1GHz
Topology :
Absorptive
Voltage - Supply :
1.65V ~ 2.75V