ARD50012C
제조업체 부품 번호:
ARD50012C
제조업체/브랜드:
Panasonic
설명의 일부:
IC RF SWITCH SPDT 26.5GHZ
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Panasonic
제품 카테고리 :
RF 스위치
Circuit :
SPDT
Features :
Frequency Range :
1GHz ~ 26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.8dB (max)
Isolation :
55dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-55°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module, Pin Contacts
Product Status :
Active
RF Type :
Supplier Device Package :
Test Frequency :
26.5GHz