SKYA21003
제조업체 부품 번호:
SKYA21003
제조업체/브랜드:
Skyworks Solutions, Inc.
설명의 일부:
IC RF SWITCH SPDT 6GHZ 12QFN
제조사 :
Skyworks Solutions, Inc.
제품 카테고리 :
RF 스위치
Circuit :
SPDT
Features :
Frequency Range :
100MHz ~ 6GHz
IIP3 :
70dBm
Impedance :
Insertion Loss :
0.35dB
Isolation :
42dB
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 105°C
P1dB :
38.5dBm
Package / Case :
12-UFQFN Exposed Pad
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
12-QFN (2x2)
Test Frequency :
6GHz