R577843002
제조업체 부품 번호:
R577843002
제조업체/브랜드:
Radiall USA, Inc.
설명의 일부:
DPDT RAMSES SMA2.9 40GHZ LATCHIN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Radiall USA, Inc.
제품 카테고리 :
RF 스위치
Circuit :
DPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 40GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.8dB (max)
Isolation :
50dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module, SMA Connectors
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
40GHz
Topology :
Voltage - Supply :
24V ~ 30V