R585F12500
제조업체 부품 번호:
R585F12500
제조업체/브랜드:
Radiall USA, Inc.
설명의 일부:
SPDT TERMINATED RAMSES SMA 26.5G
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Radiall USA, Inc.
제품 카테고리 :
RF 스위치
Circuit :
SPDT
Features :
Frequency Range :
0Hz ~ 26.5GHz
IIP3 :
Impedance :
50Ohm
Insertion Loss :
0.7dB (max)
Isolation :
55dB (min)
Mounting Type :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
P1dB :
Package / Case :
Module
Product Status :
Active
RF Type :
General Purpose
Supplier Device Package :
Test Frequency :
26.5GHz
Topology :
Voltage - Supply :
10.2V ~ 13V