JG21-0.5-90
제조업체 부품 번호:
JG21-0.5-90
설명의 일부:
21G 0.5" IT SERIES TIP ID .022"
Color :
Green
Gauge :
21
Inner Diameter :
0.022" (0.56mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.033" (0.84mm)