JG28-0.5HP-45
제조업체 부품 번호:
JG28-0.5HP-45
설명의 일부:
28G 0.5" HP SERIES TIP ID .007"
Color :
Gray
Gauge :
28
Inner Diameter :
0.007" (0.18mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.015" (0.38mm)