JG22-0.5HP-45
제조업체 부품 번호:
JG22-0.5HP-45
설명의 일부:
22G 0.5" HP SERIES TIP ID .016"
Color :
Blue
Gauge :
22
Inner Diameter :
0.016" (0.41mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.027" (0.69mm)