JG18-0.5HP-90
제조업체 부품 번호:
JG18-0.5HP-90
설명의 일부:
18G 0.5" HP SERIES TIP ID .033"
Color :
Green
Gauge :
18
Inner Diameter :
0.033" (0.84mm)
Number of Pieces :
1000
Outer Diameter :
0.050" (1.27mm)