JG23-1.5HPX
제조업체 부품 번호:
JG23-1.5HPX
설명의 일부:
23G 1.5" HP SERIES TIP ID .013"
Color :
Orange
Gauge :
23
Inner Diameter :
0.013" (0.33mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.025" (0.64mm)