JG22-0.25HPX
제조업체 부품 번호:
JG22-0.25HPX
설명의 일부:
22G 0.25" HP SERIES TIP ID .016"
Color :
Blue
Gauge :
22
Inner Diameter :
0.016" (0.41mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.028" (0.71mm)