JG26-1.5X-45
제조업체 부품 번호:
JG26-1.5X-45
설명의 일부:
26G 1.5" IT SERIES TIP ID .011"
Color :
Cream
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.011" (0.28mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.019" (0.48mm)