JG26-0.5X-90
제조업체 부품 번호:
JG26-0.5X-90
설명의 일부:
26G 0.5" IT SERIES TIP ID .011"
Color :
Peach
Gauge :
26
Inner Diameter :
0.011" (0.28mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.019" (0.48mm)