JG25-1.5X-45
제조업체 부품 번호:
JG25-1.5X-45
설명의 일부:
25G 1.5" IT SERIES TIP ID .012"
Color :
Blue
Gauge :
25
Inner Diameter :
0.012" (0.31mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.020" (0.51mm)