JG24-1.5X-45
제조업체 부품 번호:
JG24-1.5X-45
설명의 일부:
24G 1.5" IT SERIES TIP ID .015"
Color :
Red
Gauge :
24
Inner Diameter :
0.015" (0.38mm)
Number of Pieces :
50
Outer Diameter :
0.022" (0.56mm)