ANT-450-PW-QW-UFL
- 제조업체 부품 번호:
- ANT-450-PW-QW-UFL
- 설명의 일부:
- RF ANT 5G 450MHZ WHIP STR UFL
- 재고 상태:
- 재고 없음
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- 5G, Cellular, LTE, NR, mMTC, NB-IoT
- Features :
- Cable - 216mm
- Frequency (Center/Band) :
- 458MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 450MHz ~ 470MHz
- Gain :
- 3.4dBi
- Height (Max) :
- 6.570" (167.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Solder
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W