PA3400TSESF3I
- 제조업체 부품 번호:
- PA3400TSESF3I
- 제조업체/브랜드:
- Antenna Technologies Limited Company
- 설명의 일부:
- 3400 MHZ DIR PATCH ANTENNA
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- RF 안테나
- Antenna Type :
- Applications :
- Features :
- Cable - 76.2mm
- Frequency (Center/Band) :
- 3.4GHz
- Frequency Group :
- Frequency Range :
- 3.3GHz ~ 3.5GHz
- Gain :
- 4dBi
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W