AEACCA115021-S698
- 제조업체 부품 번호:
- AEACCA115021-S698
- 설명의 일부:
- RF ANT 700/800MHZ BLAD SMA FAKRA
- 재고 상태:
- 1
- Antenna Type :
- Blade
- Applications :
- DCS, GSM, LTE, UMTS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 700MHz, 800MHz, 850MHz, 900MHz, 1.575GHz, 1.602GHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.655GHz
- Gain :
- 2dBi
- Height (Max) :
- 0.228" (5.80mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- Power - Max :
- 10 W