H2430WLPTM11I
- 제조업체 부품 번호:
- H2430WLPTM11I
- 제조업체/브랜드:
- Antenna Technologies Limited Company
- 설명의 일부:
- 2430 MHZ HEMI PATCH ANTENNA
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- RF 안테나
- Antenna Type :
- Applications :
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.43GHz
- Frequency Group :
- Frequency Range :
- 2.35GHz ~ 2.5GHz
- Gain :
- 6dBi
- Height (Max) :
- 0.620" (15.75mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 25 W