GLPSF-UH350-6X1
- 제조업체 부품 번호:
- GLPSF-UH350-6X1
- 제조업체/브랜드:
- PCTEL
- 설명의 일부:
- RF ANT 377.5MHZ MODULE SMA STUD
- 재고 상태:
- 10
- 제조사 :
- PCTEL
- 제품 카테고리 :
- RF 안테나
- Antenna Type :
- Module
- Applications :
- 2G, 3G, 5G, Bluetooth, Cellular, ISM, LoRa, LPWAN, LMR/TETRA/P25, LTE, Wi-Fi
- Features :
- Cable - 304.8mm, LNA
- Frequency (Center/Band) :
- 377.5MHz, 657.5MHz, 750MHz, 767.5MHz, 892MHz, 1.5835GHz, 1.955MHz, 2.0025GHz, 2.45GHz, 2.495GHz, 3.6GHz, 5.4GHz, 5.55GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 350MHz ~ 405MHz, 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 802MHz, 733MHz ~ 802MHz, 824MHz ~ 960MHz, 1.559GHz ~ 1.608GHz, 1.71GHz ~ 2.2GHz, 1.805GHz ~ 2.2GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.3GHz ~ 2.69GHz, 3.4GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, 5.15GHz ~ 5.95GHz
- Gain :
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- IP67
- Mounting Type :
- Stud
- Number of Bands :
- 13
- Power - Max :
- 50 W