928-4L2RPTM25F
제조업체 부품 번호:
928-4L2RPTM25F
제조업체/브랜드:
Antenna Technologies Limited Company
설명의 일부:
YAGI 928 MHZ ANTENNA
재고 상태:
23
제조사 :
제품 카테고리 :
RF 안테나
Antenna Type :
Yagi, 4-Element
Applications :
Features :
Cable - 7.62m
Frequency (Center/Band) :
928MHz
Frequency Group :
Frequency Range :
896MHz ~ 960MHz
Gain :
7dBi
Height (Max) :
Ingress Protection :
Mounting Type :
Rear Mount
Number of Bands :
1
Power - Max :
50 W