AEACAQ190012-S2400
- 제조업체 부품 번호:
- AEACAQ190012-S2400
- 제조업체/브랜드:
- Abracon
- 설명의 일부:
- RF ANT 2.4GHZ WHIP STR IPEX MHF
- 제조사 :
- Abracon
- 제품 카테고리 :
- RF 안테나
- Antenna Type :
- Whip, Straight
- Applications :
- ISM, Wi-Fi
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.483GHz
- Gain :
- 5dBi
- Height (Max) :
- 7.480" (190.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Connector Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 10 W