NMOQW152
제조업체 부품 번호:
NMOQW152
제조업체/브랜드:
YAGEO Group
설명의 일부:
STAINLESS BASE / WHIP, UNITY, 15
재고 상태:
14
제조사 :
YAGEO Group
제품 카테고리 :
RF 안테나
Antenna Type :
Whip, Straight
Applications :
Features :
Frequency (Center/Band) :
157MHz
Frequency Group :
VHF (f < 300MHz)
Frequency Range :
152MHz ~ 162MHz
Gain :
2dBi
Height (Max) :
19.000" (482.60mm)
Ingress Protection :
Mounting Type :
Magnetic
Number of Bands :
1
Power - Max :
200 W