ANT6230LL01R1575A
- 제조업체 부품 번호:
- ANT6230LL01R1575A
- 제조업체/브랜드:
- YAGEO Group
- 설명의 일부:
- RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
- 제조사 :
- YAGEO Group
- Antenna Type :
- Chip
- Applications :
- GPS
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 1.575GHz
- Frequency Group :
- UHF (1GHz ~ 2GHz)
- Frequency Range :
- 1.548GHz ~ 1.602GHz
- Gain :
- 2.52dBi
- Height (Max) :
- 0.049" (1.25mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 1 W