W3929B0100
- 제조업체 부품 번호:
- W3929B0100
- 제조업체/브랜드:
- YAGEO Group
- 설명의 일부:
- ANTENNA 0.617-3.9GHZ I-PEXMHF
- 재고 상태:
- 208
- 제조사 :
- YAGEO Group
- 제품 카테고리 :
- RF 안테나
- Antenna Type :
- PCB Trace
- Applications :
- General Purpose
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 788.5MHz, 2.2GHz, 3.65GHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 617MHz ~ 3.9GHz
- Gain :
- 2dBi
- Height (Max) :
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 3
- Power - Max :
- 3 W