ANT-5GLFPC1-UFL-100
- 제조업체 부품 번호:
- ANT-5GLFPC1-UFL-100
- 설명의 일부:
- RF ANT <960MHZ 5G FLEX ADHES UFL
- Antenna Type :
- Flat Patch
- Applications :
- 5G, Cellular, LTE
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 700MHz, 800MHz
- Frequency Group :
- Wide Band
- Frequency Range :
- 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 960MHz
- Gain :
- -3.2dBi, -3dBi
- Height (Max) :
- 0.010" (0.20mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Adhesive
- Number of Bands :
- 2
- Power - Max :
- 2 W