FXP831.07.0100C
- 제조업체 부품 번호:
- FXP831.07.0100C
- 설명의 일부:
- RF ANT 2.4GHZ/5.4GHZ FLAT PATCH
- Applications :
- Bluetooth, DSRC, V2V, Wi-Fi, Zigbee™
- Features :
- Cable - 100mm
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz, 5.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
- Frequency Range :
- 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 6GHz
- Gain :
- 3dBi, 5.5dBi
- Height (Max) :
- 0.004" (0.10mm)
- Number of Bands :
- 2
- Power - Max :
- 2 W