ANT-2.45-CHP-T
- 제조업체 부품 번호:
- ANT-2.45-CHP-T
- 제조업체/브랜드:
- TE Connectivity
- 설명의 일부:
- RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
- 제조사 :
- TE Connectivity
- 제품 카테고리 :
- RF 안테나
- Antenna Type :
- Chip
- Applications :
- Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 2.4GHz
- Frequency Group :
- UHF (2GHz ~ 3GHz)
- Frequency Range :
- 2.36GHz ~ 2.54GHz
- Gain :
- 0.5dBi
- Height (Max) :
- 0.039" (1.00mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 3 W