ANT-916-CHP-T
- 제조업체 부품 번호:
- ANT-916-CHP-T
- 제조업체/브랜드:
- TE Connectivity
- 설명의 일부:
- RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
- 제조사 :
- TE Connectivity
- Antenna Type :
- Chip
- Applications :
- ISM, LoRa, Sensor Networks, SigFox
- Features :
- Frequency (Center/Band) :
- 915MHz
- Frequency Group :
- UHF (300MHz ~ 1GHz)
- Frequency Range :
- 911MHz ~ 921MHz
- Gain :
- 0.5dBi
- Height (Max) :
- 0.067" (1.70mm)
- Ingress Protection :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bands :
- 1
- Power - Max :
- 3 W