MAAM-011184-TR1000
제조업체 부품 번호:
MAAM-011184-TR1000
제조업체/브랜드:
MACOM Technology Solutions
설명의 일부:
IC RF AMP CATV 5MHZ-300MHZ 8MSOP
재고 상태:
121
제조사 :
MACOM Technology Solutions
제품 카테고리 :
RF 증폭기
Current - Supply :
95mA
Frequency :
5MHz ~ 300MHz
Gain :
21dB
Mounting Type :
Surface Mount
Noise Figure :
2.5dB
P1dB :
21.7dBm
Package / Case :
8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad
Product Status :
Active
RF Type :
CATV
Supplier Device Package :
8-MSOP-EP
Test Frequency :
300MHz
Voltage - Supply :
5V