K30LGXXPPB2Q
제조업체 부품 번호:
K30LGXXPPB2Q
제조업체/브랜드:
Banner Engineering
설명의 일부:
K30L SERIES EZ-LIGHT: 1-COLOR IN
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Banner Engineering
제품 카테고리 :
푸시버튼 스위치
Actuator Marking :
Actuator Type :
Round, Button, Domed
Circuit :
SPST-NO
Color - Actuator/Cap :
Current Rating (Amps) :
150mA (DC)
Features :
Illumination Type, Color :
LED, Green
Illumination Voltage (Nominal) :
30 VDC
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Mounting Type :
Panel Mount, Front
Operating Temperature :
-40°C ~ 50°C
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 22.00mm Dia
Product Status :
Active
Switch Function :
Off-Mom
Termination Style :
Type :
Standard, Illuminated
Voltage Rating - AC :
Voltage Rating - DC :
30 V