209-6-1-63F-4-2-76
- 제조업체 부품 번호:
- 209-6-1-63F-4-2-76
- 제조업체/브랜드:
- Sensata Technologies – Airpax
- 설명의 일부:
- CIR BRKR MAG-HYDR 76A 240VAC
- 재고 상태:
- 재고 없음
- 제조사 :
- 제품 카테고리 :
- 회로 차단기
- Actuator Type :
- Lever
- Approval Agency :
- Breaker Type :
- Magnetic (Hydraulic Delay)
- Current Rating (Amps) :
- 76A
- Illumination :
- Illumination Voltage (Nominal) :
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Number of Poles :
- 6
- Product Status :
- Active
- Voltage Rating - AC :
- 240 V