530-K-2-B3-20A
- 제조업체 부품 번호:
- 530-K-2-B3-20A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR THRM 20A
- Current Rating (Amps) :
- 20A
- Mounting Type :
- DIN Rail
- Voltage Rating - AC :
- 500 V
- Voltage Rating - DC :
- 110 V