530-K-4-02-100A
- 제조업체 부품 번호:
- 530-K-4-02-100A
- 설명의 일부:
- CIR BRKR 100A 240VAC 110VDC
- Current Rating (Amps) :
- 100A
- Mounting Type :
- Panel Mount
- Voltage Rating - AC :
- 500 V
- Voltage Rating - DC :
- 110 V