XCMD2515L1
제조업체 부품 번호:
XCMD2515L1
제조업체/브랜드:
Schneider Electric
설명의 일부:
LIMIT SWITCH, LIMIT SWITCHES XC
재고 상태:
1
제조사 :
Schneider Electric
제품 카테고리 :
리미트 스위치
Actuator Type :
Lever, Roller
Circuit :
DPDT (DB/DM)
Current Rating (Amps) :
1.5A (AC), 100mA (DC)
Differential Travel :
Features :
Ingress Protection :
IP66/IP67/IP68 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C
Overtravel :
Pretravel :
Product Status :
Active
Release Force :
Switch Function :
On-Mom, Off-Mom
Termination Style :
Cable with Connector
Voltage Rating - AC :
240 V
Voltage Rating - DC :
250 V