D4F-120-3R
제조업체 부품 번호:
D4F-120-3R
설명의 일부:
SWITCH SNAP ACTION DPST 15A 120V
재고 상태:
2
Current Rating (Amps) :
15A (AC), 550mA (DC)
Differential Travel :
Features :
Cable Length 3m
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Voltage Rating - AC :
120 V
Voltage Rating - DC :
125 V