V15H16-CZ100A06
제조업체 부품 번호:
V15H16-CZ100A06
제조업체/브랜드:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
설명의 일부:
BASIC SWITCH V BASICS V15
재고 상태:
1,200
제조사 :
제품 카테고리 :
리미트 스위치
Actuator Type :
Lever, Roller
Circuit :
SPDT
Current Rating (Amps) :
16A (AC)
Differential Travel :
Features :
Ingress Protection :
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Force :
Operating Temperature :
-25°C ~ 150°C
Overtravel :
Pretravel :
Product Status :
Active
Release Force :
Switch Function :
On-Mom
Termination Style :
Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Voltage Rating - AC :
125 V