PS3V-015AF05C
제조업체 부품 번호:
PS3V-015AF05C
제조업체/브랜드:
IDEC
설명의 일부:
AC/DC CONVERTER 5V 15W
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
IDEC
제품 카테고리 :
AC DC 컨버터
Applications :
ITE (Commercial), Laboratory
Approval Agency :
CE, cURus, TUV
Current - Output 1 :
3 A
Current - Output 2 :
Current - Output 3 :
Current - Output 4 :
Current - Output 5 :
Current - Output 6 :
Efficiency :
77%
Features :
Adjustable Output
Mounting Type :
Chassis Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-25°C ~ 70°C (With Derating)
Power (Watts) :
15W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
2.56" L x 1.34" W x 2.00" H (65.0mm x 34.0mm x 50.8mm)
Standard Number :
61010-1; 62368-1
Type :
Enclosed
Voltage - Input :
100 ~ 240 VAC
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
5V