56L30-01-1-02N
제조업체 부품 번호:
56L30-01-1-02N
제조업체/브랜드:
Grayhill, Inc.
설명의 일부:
SWITCH KEYLOCK
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Grayhill, Inc.
제품 카테고리 :
키록 스위치
Actuator Type :
Angle of Throw :
30°
Circuit :
SPDT
Contact Finish :
Silver
Contact Material :
Brass
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
200mA (AC/DC)
Features :
Key Removable Positions :
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
2
Operating Temperature :
Panel Cutout Dimensions :
Product Status :
Active
Switch Function :
On-On
Termination Style :
Solder Lug
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
30 V