71L30-01-1-07N
제조업체 부품 번호:
71L30-01-1-07N
제조업체/브랜드:
Grayhill, Inc.
설명의 일부:
SWITCH KEY 7POS SP7T 250MA 115V
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Grayhill, Inc.
제품 카테고리 :
키록 스위치
Actuator Type :
Flat Key
Angle of Throw :
30°
Circuit :
SP7T
Contact Finish :
Contact Material :
Silver Alloy
Contact Timing :
Non-Shorting (BBM)
Current Rating (Amps) :
250mA (AC/DC)
Features :
Key Removable Positions :
1 and 180°
Mounting Type :
Panel Mount
Number of Positions :
7
Operating Temperature :
Panel Cutout Dimensions :
Circular - 19.05mm Dia
Product Status :
Active
Switch Function :
Termination Style :
Solder Lug
Voltage Rating - AC :
115 V
Voltage Rating - DC :
30 V