STR1-SASF10P5
제조업체 부품 번호:
STR1-SASF10P5
제조업체/브랜드:
SICK
설명의 일부:
SWITCH SAFETY PERM CODE
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
SICK
제품 카테고리 :
인터록 스위치
Actuator Type :
Non-Contact
Approval Agency :
CE, cULus, TUV
Circuit :
Conduit Thread Size :
Current Rating (Amps) :
100mA (DC)
Features :
Staus Indicator
Holding Force :
Ingress Protection :
IP67/IP69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Must Operate :
10mm
Must Release :
25mm
Operating Temperature :
-30°C ~ 70°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Cable Leads
Type :
RFID
Voltage - Supply :
24VDC