TL4019-11101F2M
제조업체 부품 번호:
TL4019-11101F2M
제조업체/브랜드:
Omron Automation
설명의 일부:
TL4019-1, 110VAC, PTR, 2NC+2NO
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Omron Automation
제품 카테고리 :
인터록 스위치
Actuator Type :
Panel Disconnect
Approval Agency :
CE, cULus
Circuit :
4PST-2NO/2NC
Conduit Thread Size :
M20 x3
Current Rating (Amps) :
4A (AC/DC)
Features :
Holding Force :
122kgf
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Must Operate :
Must Release :
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Screw Terminal
Type :
Solenoid Release
Voltage - Supply :
110VAC
Voltage Rating :
230VAC, 24VDC