MA-12AP11C3
제조업체 부품 번호:
MA-12AP11C3
제조업체/브랜드:
Omron Automation
설명의 일부:
SENSOR REED SW NO/NC CABLE LEADS
재고 상태:
재고 없음
제조사 :
Omron Automation
제품 카테고리 :
인터록 스위치
Actuator Type :
Non-Contact
Approval Agency :
CE, cULus
Circuit :
DPST-NO/NC
Conduit Thread Size :
Current Rating (Amps) :
2A (AC)
Features :
Holding Force :
Ingress Protection :
IP67 - Dust Tight, Waterproof
Must Operate :
7 ~ 12mm
Must Release :
12 ~ 25mm
Operating Temperature :
-10°C ~ 55°C
Product Status :
Active
Termination Style :
Cable Leads
Type :
Magnetic
Voltage - Supply :
Voltage Rating :
230VAC