TL4019-11101SM
제조업체 부품 번호:
TL4019-11101SM
설명의 일부:
SWITCH SAFETY 4PST 4A 230V
재고 상태:
1
Current Rating (Amps) :
4A (AC/DC)
Operating Temperature :
-20°C ~ 55°C
Type :
Solenoid Release
Voltage - Supply :
110VAC
Voltage Rating :
230VAC, 24VDC